Spin Chem

Novinky

Santa Cruz Biotechnology - CRISPR Double Nickase Plasmids, CRISPR/dCas9 Activation Plasmids

Double Nickase Plasmids consist of a pair of plasmids each encoding a D10A mutated Cas9 nuclease and a target-specific guide RNA designed to knockout gene expression with greater specificity than its CRISPR/Cas9 KO counterpart. Paired gRNA sequences are offset by approximately 20 bp to allow for specific Cas9-mediated double nicking of the genomic DNA, which mimics a DSB. Each plasmid contains a puromycin-resistance gene for selection. As an example product page I would like to invite you to peruse http://www.scbt.com/datasheet-400116-rb-crispr-cas9-plasmid.html

 

Calbiotech, Inc, (USA)

Calbiotech inc. vyrábí širokou škálu ELISA kitů pro diagnostické i výzkumné účely. Nyní je nabízíme i našim českým a slovenským zákazníkům.

 

Capp Denmark

Výrobce kvalitních pipet, odstředivek a dalšího laboratorního vybavení. Od ledna 2015 SpinChem zastupuje na českém trhu tohoto dánského výrobce.

 

Spinchem s.r.o.

Spinchem mění právní formu na Spinchem s.r.o. od 1.1.2015. Veškeré kontaktní informace zůstávají beze změny. 

 

Slevové a promo akce

Nepřehlédněte různé slevové a reklamní akce námi distribuovaných firem. Podrobnosti naleznete na příslušných webových stránkách. Veškeré speciální nabídky, promo akce, zvýhodněné balíčky apod se při splnění podmínek dostanou vždy ke koncovému zákazníkovi. Rovněž sledujte akce firmy SpinChem.

 

Nepřehlédněte !

Je možno objednat produkty  firmy ADIPOGEN (zastoupení pro Evropu ve Švýcarsku).

 

Změna cen

Od. 1.1.v každém roce většina námi distribuovaných firem upravuje ceny. Firma Santa Cruz mění ceny v průběhu roku. Do změny cen se rovnež promítá měnící se pohyb kurzu a změna výše DPH v ČR.

 

Nové produkty

Novinky o produktech námi distribuovaných firem naleznete na příslušných webových stránkách.